Povratak

Sv. Mihovil- izvještaj

Na mitingu u Šibeniku 09.-10.10.2021. nastupilo je ukupno 18 plivačica i plivača pod vodstvom trenera Matea Sentića i Nikole Bogdanovića a natjecali su se u 3 kategorije.
Kategorije:
A dečki 2008. – cure 2009.
B dečki 2009. – cure 2010.
C dečki 2010. – cure 2011.
🔺🔺🔺🥇🥇🥇🔺🔺🔺
Zlatne medalje osvojili su Lara Šurković u disciplini 100m kraul i Damjan Di Leo u disciplini 200 mješovito u “A” kategoriji te Tino Pecotić u disciplini 100 mješovito u “C” kategoriji.
🥈 Lara Šurković je još osvojila 2. mjesto u disciplinana 100 prsno i 100 mješovito.
🥈 Tino Pecotić je bio drugi na 200 mješovito u “C” kategoriji.
🥈 Maja Perak je u “A” kategoriji bila druga na 200 mješovito.
🥈 Ante Kalanj je osvojio 2 srebrene medalje u disciplinama 100 i 200 mješovito u “B” kategoriji.
🥉 A u “C” kategoriji Mia Perak je bila brončana u disciplini 100 leđno.
U konkurenciji dječaka naš klub su predstavljali : Andro Sambrailo, Ante Kalanj, Damjan Di Leo, Luka Gverović, Luka Kalanj, Luka Puljizević, Roko Plećaš i Tino Pecotić.
A u kategoriji cura : Ivana Puljić, Matea Miloslavić, Petra Smokvina, Iva Glavinić, Ena Botha Fočak, Lea Perak, Mia Perak, Maja Perak, Greta Validžić, Lara Šurković.
Čestitke svim našim plivačima na dobro isplivanim utrkama te se nadamo još boljim rezultatima u skorijoj budućnosti.💪🙂🙂