Povratak

6 medalja na Prvenstvu Hrvatske za dobne skupine-

U Zagrebu se od četvrtka 13.07. do nedjelje 16.07.2023. održalo Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine ml.seniora, juniora i ml.juniora.

Naš klub predstavljali ukupno 9 plivača i plivačica koji su ostvarili norme i nastupili su pod vodstvom 2 trenera:

Frane Ćirak

Nasi članovi osvojili su ukupno 6 medalja od kojih je 1 zlato, 4 srebra i 1 bronca.

Mario Šurković osvojio je 1 zlato i postao ml.seniorski prvak Hrvatske u disciplini 100 prsno.

Vlaho Nenadić osvojio je 2 srebra i postao dvostruki juniorski viceprvak Hrvatske u disciplinama 100 i 200 slobodno.

Lara Šurković osvojila je 2 srebra i 1 broncu u ml.juniorskoj kategoriji. Srebrena je bila u disciplinama 50 i 200 slobodno, a brončana u disciplini 100 slobodno.

Čestitke svima na ostvarenim rezultatima i osvojenim medaljama!