Povratak

Međunarodni plivački miting NLB trofej Beograda (22.-23.06.2013)

Na 12. Međunarodom plivačkom mitingu NLB trofej Beograda (22.-23.06.2013) Maro Violić (član juniorske reprezentacije Hrvatske, kategorija 17-18.g.) je na 200 slobodno bio 4, a na 100 slobodno je osvojio srebrenu medalju. U obje discipline je nastupio u popodnevnim finalima, u kojima je zauzeo 6. mjesto u apsolutnoj kategoriji. Mihael Vidojević (kategorija 15-16.g.) na 200 mješovito brončana medalja, te je također plivao u popodnevnim finalima. Na 100 slobodno je isplivao četvrto vrijeme. Vicencija Violić (kategorija 13-14g.) je u disciplini 100 leđa bila 4, a u disciplinama 50 i 200 leđa je osvojila brončane medalje.

– Plivalo se u prevrućoj vodi, a plivaci su jako umorni od treninga tako da su plivali adekvatno tome – naglasio je Borut Petrič.

U Beogradu su nastupili još Žana Manenica, Paula Garbin i Frane Miloslavić.

Članica dubrovačkog kluba Tanja Šmid osvajačica je brončanog odličja na mediteranskim igrama u turskom Mersinu kao članica slovenske štafete 4 x 200 m slobodno.