Povratak

Juraju dvije bronce na mini gp Medo

Naši plivači Juraj Barčot, Vlaho Nenadić i Roko Zvone nastupili su u subotu i nedjelju 19. i 20.01. u Zagrebu na mitingu “Medo” koji je okupio više od 350 plivača iz 21 kluba. Bio je to 4. ovosezonski miting iz mini grand prix serije za kategorije kadeta.

Dvije medalje osvojio je kadet Juraj Barčot. Bio je brončani u disciplinama 200 prsno i 400 mješovito. U disciplini 100 prsno zauzeo je četvrto mjesto, a na 400 slobodno i 100 delfin bio je sedmi.

Godinu dana mlađi Vlaho Nenadić u kadetskoj je kategoriji zauzeo četvrto mjesto u disciplini 100 leđno, na 200 leđno bio je peti, a na 400 mješovito šesti.

Sa godinu dana starijima natjecao se i Roko Zvone koji je u disciplini 200 prsno zauzeo šesto mjesto.

Naši plivači u Zagrebu su nastupili pod vodstvom svoje trenerice Matiane Staničić.

Čestitke plivačima i trenerici!

Sljedećeg vikenda (26. i 27.01.) domaćini smo Zimskog regionalnog prvenstva za kadete i mlađe kadete. Početak je u subotu 27.01. u 15.00h, a svečani defile i otvaranje natjecanja biti će je u 14.50h.