Povratak

32 medalje na 3. i 4. dijelu Regionalnog PH

Protekli vikend (29.06.2024.)nastupali smo u Splitu na regionalnom prvenstvu (3.i 4. dio) za kategorije ml.kadeti,kadeti, ml.juniori, juniori i seniori.

 

Natjecanje nam je poslužilo za isplivavanje norma te za pripremu za predstojeća državna prvenstva.

 

Naši plivači ostvarili su sljedeće rezultate.

 

LARA ŠURKOVIĆ

 

50 kraul – 1. mjesto (ml. juniorke)

50 kraul – 1. mjesto (juniorke)

50 kraul – 1. mjesto (seniorke)

200 mix – 1. mjesto (ml. juniorke)

200 mix – 2. mjesto (juniorke)

200 mix – 2. mjesto (seniorke)

100 delfin – 1. mjesto (ml. juniorke)

100 delfin – 3. mjesto (juniorke)

100 delfin – 3. mjesto (seniorke)

50 leđno – 1. mjesto (ml. juniorke)

50 leđno – 2. mjesto (juniorke)

50 leđno – 2. mjesto (seniorke)

 

MARIO ŠURKOVIĆ

 

200 mix – 2. mjesto (seniori)

200 prsno – 3. mjesto (seniori)

 

JURAJ BARČOT

 

200 mix – 1. mjesto (seniori)

200 prsno – 1. mjesto (seniori)

 

ĐIVO BALETIN

 

200 m prsno – 2. mjesto (juniori)

200 m prsno – 1. mjesto (mlađi juniori)

 

BRUNO TOŠOVIĆ

 

100 m leđno-3.mjesto

(juniori)

200 m mješovito-1.mjesto

(juniori)

400 m slobodno-3.mjesto

(juniori)

 

PETRA SMOKVINA

 

50m slobodno-1.mjesto( kadeti)

100m leđno-1.mjesto( kadeti)

50m leđno-2.mjesto(kadeti)

 

LUKŠA PAVIĆ

 

100 delfin-1.mjesto(kadeti)

50 slobodno-1.mjesto(kadeti)

200 mješovito-3.mjesto (kadeti)

 

IVANA PULJIĆ

 

50 m slobodno-3.mjesto (kadeti)

400 m slobodno-1.mjesto (kadeti)

 

TEO ĐURIĆ

 

100 m leđno-2.mjesto (kadeti)

 

Kadetska muška štafeta

 

4×50 mješovito štafeta-2. mjesto(u sastavu Teo Đurić, Tino Pecotić, Luka Puljizević i Lukša Pavić)-kadeti

 

4×100 mješovito štafeta-2.mjesto(u sastavu Teo Đurić, Lukša Pavić, Luka Puljizević i Tino Pecotić)-kadeti

 

Ukupno su naši plivači osvojili 32 medalje !!!

15 zlatnih medalja ,

10 srebrenih i 7 brončanih medalja.

 

Na natjecanju su pod vodstvom trenera Antonia Marića i Nikole Bogdanovića nastupili:

 

MLAĐI KADETI:

 

Filip Franković

Ivan Franić

Lovro Ljubišić

Matej Kunić

Teo Čupić

Niko Banovac

Gabriela Škrabo

Ivan Šimić

Maris Ćuk

Maro Miljas

Leon Lambeta

Mia Glavinić

 

KADETI:

 

Vito Arapović

Petar Vidak

Ivan Boroje

Teo Đurić

Tino Pecotić

Lukša Pavić

Luka Puljizević

Andro Sambrailo

Ivana Puljić

Matea Miloslavić

Petra Smokvina

Marta Smokvina

Greta Validzic

Đivo Rana

Bruno Kulišić

 

ML. JUNIORI/JUNIORI/SENIORI

 

Lara Šurković

Đivo Baletin

Bruno Tošović

Mario Jurković

Juraj Barčot

 

Čestitamo našim plivačima i plivačicama na ostvarenim rezultatima i želimo im puno uspjeha na državnom prvenstvu.