Povratak

13 medalja na Korkyra kupu

U subotu i nedjelju 21. i 22.04. na Korčuli je održan Korkyra kup. Miting je okupio 121 natjecatelja iz 6 klubova uzrasnih kategorija mlađih kadeta i početnika.

Nastupilo je i 9 naših mlađih kadeta: Vlaho Nenadić, Roko Zvone, Ivan Zeko, Filip Miletić, Marko Tevšić, Sandro Radošević, Borna Jelčić, Luka Curić i Karlo Marinović pod vodstvom trenerice Matiane Staničić.

Naši su plivači osvojili ukupno 13 medalja od kojih 5 zlatnih, 5 srebrenih i 3 brončane.
Najuspješniji je bio Vlaho Nenadić koji je osvojio čak 5 prvih mjesta. Bio je najbrži u disciplinama 100 leđno, 100 slobodno, 50 delfin, 100 prsno i 200 slobodno. U ukupnom poretku dječaka 2006. godišta koji je dobiven temeljem zbroja vrijednosti rezultata iz dva dana natjecanja Vlaho je bio najbolji te je nagrađen peharom.

Roko Zvone osvojio je također osvojio 5 medalja. Bio je drugi u disciplinama 100 leđno, 100 slobodno, 50 delfin i 200 slobodno, te treći na 100 prsno.

Ivan Zeko doplivao je do tri medalje. Bio je drugi na 100 prsno, te treći u disciplinama 50 delfin i 200 slobodno.

Čestitke svim našim natjecateljima na ostvarenim rezultatima i isplivanim osobnim rekordima.